Wydajny laptop biznesowy Toshiba Portege Z30t

Codzienna praca wymaga zastosowania najwyższej jakości sprzętu komputerowego nie tylko o dużej mocy ale również wydajności i wytrzymałości. Wśród dostępnych na rynku laptopów biznesowych ze względu na takie właściwości model Toshiba Portege Z30t plasuje się na jednej czołowych pozycji.

Codzienna praca wymaga zastosowania najwyższej jakości sprzętu komputerowego nie tylko o dużej mocy ale również wydajności i wytrzymałości

fot. toshiba.com

Zamysłem jego producenta było stworzenia niezawodnego urządzenia, które bez problemu poradzi sobie w intensywnym życiu zawodowym spełniając zarazem standardy obowiązujące na współczesnym rynku sprzętu komputerowego. Potwierdzeniem olbrzymiej wytrzymałości laptopa Toshiba Portege Z30t są zarówno opinie dotychczasowych użytkowników jak również  pozytywne przejście urządzenia przez test HALT,  który poprzez przyspieszenie cyklu życia symuluje aż trzy lata jego eksploatacji. O jego mocy i wydajności zadecydowało zastosowanie w konstrukcji podzespołów najnowszej generacji, które dzięki nowatorskim rozwiązaniom zapewniają wymaganą moc obliczeniową, jak jest niezbędna do codziennej obsługi zróżnicowanych zadań wykonywanych zarówno w biurze jak i podczas podróży służbowej.

W laptopie Toshiba Portege Z30t znalazł zastosowanie procesor Intel Core  i5, dzięki któremu urządzanie charakteryzuje się nie tylko bardzo wysoką wydajnością ale również podwyższoną funkcjonalnością w zakresie grafiki. Zintegrowany z procesorem układ Intel HD Graphics 4400 obsługuje zarówno funkcję graficzne jak i odpowiadające za przetwarzanie multimediów.  Znajdująca  w urządzeniu zastosowanie technologia Intel Quick Sync Video umożliwia  konwersję plików video z ich przyspieszoną edycją, nagrywaniem a nawet udostępnianiem filmów. Wykorzystanie nowatorskiej technologii Hyper-Threading pozwala każdemu rdzeniowi jednoczesną  obsługę dwóch zadań  co w konsekwencji umożliwia bezproblemową obsługę przez użytkownika w jednej  chwili kilku aplikacji.

Ponieważ Toshiba Portege Z30t należy do grupy laptopów biznesowych, które bardzo często wykorzystywane są podczas podróży służbowych producent zaproponował w nim funkcjonalne opcje mobilne.  Wbudowane w urządzenia porty mają klasyczne wymiary co nie wymaga stosowania specjalnych adapterów. Dzięki zastosowaniu portów USB klasy 3,0 w razie potrzeby bardzo szybko przenoszą się  dane na inne urządzenie co jest ważnym wymogiem przy codziennej pracy w dość zmieniających się warunkach.

Ze względu na to, że Toshiba Portege Z30t jest laptopem biznesowym (o czym także pod linkiem: http://notebookworld.pl/mobilnosc-dotykowa-toshiba-portege-z30-t/), w urządzeniu znalazło się wiele skutecznych opcji zabezpieczeń takich jak dla przykładu napęd samo szyfrujący, moduł TPM a nawet czytnik odcisków palca użytkowania.