Toshiba Satellite Pro R50 dla firm

Ze względu na wciąż zmieniające się potrzeby współczesnego rynku, producenci sprzętu komputerowego wciąż wprowadzają do sprzedaży modele laptopów, które ze względu na zwiększoną wytrzymałość, wydajność oraz moc doskonale sprawdzają się w codziennej pracy. Taką propozycją jest model laptopa Toshiba Satellite Pro R50, który ze względu na swoje możliwości zaliczony został do klasy urządzeń biznesowych.

Ze względu na wciąż zmieniające się potrzeby współczesnego rynku, producenci sprzętu komputerowego wciąż wprowadzają do sprzedaży modele laptopów, które ze względu na zwiększoną wytrzymałość, wydajność oraz moc doskonale sprawdzają się w codziennej pracy

fot. toshiba.com

Toshiba Satellite Pro R50 ma bardzo smukły kształt o wymiarach  15,6 cala i wadze 2,3 kilograma. Do produkcji obudowy wykorzystany zostało  niezwykle wytrzymałe czarne tworzywo. Posiada ono rowkowatą strukturę, na której nie odbijają się palce użytkownika, i które w odpowiedni sposób chroni przed wszelkiego rodzaju zarysowaniami. Ponieważ model  Toshiba Satellite Pro R50 dedykowany jest do codziennej pracy dla mobilnych pracowników producent zaproponował stabilne a przy tym bardzo  wytrzymałe zawiasy, które umożliwiają nachylenie ekranu  nawet do 145 stopni.

W Toshiba Satellite Pro R50 zastosowanie znalazły najwyższej jakości podzespoły, które gwarantują wymaganą w środowisku biznesowym wydajność oraz moc. Laptop posiada najwyższej jakości procesor Intel Core i 5, z którym wręcz idealnie został zintegrowany  układ grafiki HD Graphics 4400. Użytkownik w zależności od swoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań ma do wyboru wersję urządzenia wyposażoną w dysk twardy TB HDD lub 500 GB high-performance HDD. Zastosowanie tak nowatorskich rozwiązań gwarantuje zwiększenie efektywności pracy i możliwość wykonywania coraz bardziej skomplikowanych zadań. Ponieważ Toshiba Satellite Pro R50 jest urządzeniem przeznaczonym do pracy mobilnej w jego konstrukcji znalazło się wiele przydatnych złączy takich jak dla przykładu porty USB, wejście VGA i HTML.

Producent dla zachowania należytego bezpieczeństwa danych wykorzystał w modelu laptopa Toshiba Satellite Pro R50 specjalny moduł TPM. Jego funkcjonalność zapewnia wymagane zabezpieczenie  dysku twardego urządzenia. Ponadto w laptopie znalazł się również czujnik HDD 3D, który wychwyta zagrożenie jakie niosą wstrząsy bądź upadek i w odpowiednim momencie blokuje dysk twardy.

Olbrzymią wytrzymałość modelu Toshiba Satellite Pro R50 potwierdzają przeprowadzone przez niemiecki instytut TÜV Rheinland testy Highly Accelerated Life Tests (więcej: https://en.wikipedia.org/wiki/Highly_accelerated_life_test). Uzyskanie przez urządzenie pozytywnego wyniku gwarantuje niezawodność urządzenia w każdych warunków dynamicznie zmieniającego się środowiska pracy, klasując je na czołowej pozycji rankingów laptopów biznesowej klasy.