Tecra Z50-A- seria zaprojektowana z myślą o biznesie

Laptopy Toshiba z serii Tecra Z50-A to komputery stworzone specjalnie do pracy (więcej: http://laptopybiznesowe.com.pl/rodziny-laptopow-biznesowych-toshiba/). Głównymi cechami tych laptopów jest wyjątkowo smukła budowa. Dzięki takim gabarytom możliwa a zarazem bardzo wygodna jest mobilna praca. Te ważące niecałe 2 kg wyjątkowe urządzenia, zostały wyposażone w akumulatory, które umożliwiają prace przez cały dzień. Zaś wysokie technologie sprawiają, że laptopy z tej serii podołają nawet na najwyższych obrotach. 

Laptopy Toshiba z serii Tecra Z50-A to komputery stworzone specjalnie do pracy

fot. toshiba.com

Tecra Z50- A- 16C, Z50- A- 15P i Z50- A- 181 posiadają procesor 4th generation Intel Core i7-4600U vPro processor with Intel Turbo Boost Technology 2.0, 15 calowy, nieodblaskowy ekran, pamięć systemową 4,096 (1x) lub 8,192 (1x) MB i system operacyjny Windows 7 Professional 64-bit. Jak każdy komputer Toshiby tak i te posiadają wysoki system zabezpieczeń. Wszystkie te cechy sprawiają, że praca na tych komputerach jest przyjemna, szybka, bezpieczna a przede wszystkim wydajna.

Te wysokiej klasy biznesowe laptopy kosztują do prawie 4 do 5,5 tysiąca złotych. Jenak w tak dobry sprzęt warto zainwestować.