Najwyższej jakości laptop biznesowy Toshiba Portege Z30t

Osoby zatrudnione w biznesie, których codzienna praca wiąże się z ciągłym przemieszczeniem się i konieczności wykonywania większości zadań przy wykorzystaniu sprzętu komputerowego, poszukują mobilnych urządzeń charakteryzujących się nie tylko rozszerzoną funkcjonalnością ale również ponadprzeciętną wydajnością. Wśród dostępnych na rynku branży komputerowej tego rodzaju urządzeń, oczekiwania z pewnością jest w stanie spełnić laptop Z30t z popularnej serii Toshiba Portege.

Osoby zatrudnione w biznesie, których codzienna praca wiąże się z ciągłym przemieszczeniem się i konieczności wykonywania większości zadań przy wykorzystaniu sprzętu komputerowego, poszukują mobilnych urządzeń charakteryzujących się nie tylko rozszerzoną funkcjonalnością ale również ponadprzeciętną wydajnością

fot. toshiba.com

Toshiba Portege Z30t jest najwyższej jakości laptopem w swojej klasie ultrabooków, który doskonale sprawdza się w zmiennych warunków środowiska biznesowego. Ponieważ Toshiba Portege Z30t jest  urządzeniem mobilnym, producent zadbał o zachowanie jego funkcjonalnej wielkości, która wynosi 13,1 cala, wagi o wartości 1,2 kilograma oraz wysokości wynoszącej niespełna 18 milimetrów. Takie rozmiary laptopa pozwalają na codzienne wykonywanie pracy przy jego wykorzystaniu oraz bezproblemowy transport podczas częstych podróży służbowych.

Ogromną zaletą jaka posiada nowoczesny a zarazem najwyżej jakości laptop Toshiba Portege Z30t jest wykorzystanie w jego smukłej oraz eleganckiej konstrukcji ekranu dotykowego. Takie rozwiązanie pozwala bez żadnych ograniczeń korzystanie z możliwości jakie oferuje najnowsza wersja programu Windows 8.

Toshiba Portege Z30t w zależności od dostępnej na rynku oferty wyposażony został w najwyższej jakości niskonapięciowy procesor Intel Core klasy i7 5500U bazujący na architekturze Haswell bądź również dobrej klasy procesor Intel Core i5 5500U. Cichą pracę oraz bezpieczeństwo zapisanych w urządzeniu danych zapewnia zastosowanie dysku pamięci o standardzie SSD i pojemności 256 GB. Za grafikę w Toshiba Portege Z30t odpowiada zintegrowany układ Intel HD 5500.

Wartość pamięci RAM w standardowej wersji urządzenia wynosi osiem GB i istnieje możliwość bezpiecznego jej rozszerzenia do wartości maksymalnej szesnastu GB.  Toshiba Portege Z30t dostępny jest z programem Windows 8,1 Pro oraz w większości przypadków pakietem dodatkowych usług.