Laptopy Toshiba – komputery przyszłości

Wiadomo, że Azjaci są mistrzami w designie. Tworzą przepiękne komputery, które swoim wyglądem podkreślają przeznaczenie. Toshiba bardzo mocno się wyróżnia, bo nawet w przypadku tanich komputerów zachęcają do ich kupna (wabią) doskonałym wyglądem. Azjatycka marka to jeden z trzech gigantów na rynku elektroniki i prawdopodobnie lider sprzedaży laptopów (zaraz po firmie ASUS) w 2015 roku. Na rynku azjatyckim zdecydowany lider, pozostawiający daleko za sobą Fujitsu. 

Toshiba R50 – model dla oszczędnych

Toshiba to firma, która stawia na przyszłość, czyli dobry sprzęt, za uczciwe pieniądze

fot. toshiba.com

Czy za 2000 złotych można kupić ładnego i dobrze wyposażonego laptopa? Toshiba udowadnia, że jak najbardziej tak. Model R50 doskonale nadaje się do pracy i zabawy. Wyposażony jest w niskonapięciowy procesor Intel Core i3 oraz zintegrowaną grafikę marki nVidia. Do tego dochodzi 4 lub 8GB kość pamięci RAM, która dba o płynność pracy i przesyłania danych. Na uwagę zasługuje ergonomiczny wygląd, a także wyspowa klawiatura i kamerka internetowa wraz zabudowanym mikrofonem. Komputer może pracować na baterii do 8 godzin i zaskakuje swoją mobilnością oraz multimedialnością.

Toshiba Portege – wzór dla konkurencji

Wyposażony w Intel Core i7 oraz kartę graficzną serii GTX laptop powinien być wzorem dla konkurencji. Kosztuje zaledwie 4000 złotych, a oferuje to, czego wiele modeli konkurencji za 6000 złotych nie posiada. Dobrze zabezpieczony, wyposażony w czytnik linii papilarnych oraz szyfrowanie danych. Toshiba Portege jest sprzętem praktycznie nie do złamania (nie do skradzenia: http://laptopy-recenzje.pl/2017/01/laptopy-toshiba-radius-od-zabawki-po-solidna-maszyne/), bo oprócz zabezpieczeń wyposażony został w nadajnik GPS.

Toshiba to firma, która stawia na przyszłość, czyli dobry sprzęt, za uczciwe pieniądze. Jeśli nie chcecie wydawać zbyt wielkich pieniędzy, a liczycie na mocny sprzęt, to wybierzcie Toshibę.