Laptop Toshiba Satellite Pro R50-B-113

Jedną z największych zalet laptopów z serii Toshiba Satellite Pro jest to, że ich cena zaczyna się już od 1 800 zł, co jest nie wielką ceną jak na sprzęt biznesowy. Jednak poniższy opis dotyczy najdroższego modelu jakim jest Satellite Pro R50-B-113 (ok. 3 250zł), jako tego, który cieszy się najlepszymi osiągami.

Jedną z największych zalet laptopów z serii Toshiba Satellite Pro jest to, że ich cena zaczyna się już od 1 800 zł, co jest nie wielką ceną jak na sprzęt biznesowy

fot. toshiba.com

Producent zapewnia, że laptop spełni wszystkie wymogi użytkowników a praca na nim będzie komfortowa i bezproblemowa. I pewnie tak będzie za sprawą obecnego procesora Intel Core i3-4005U. Dodatkowo dzięki zintegrowanej karcie Intel HD Graphics również grafika nie będzie pozostawiała niczego do życzenia. Zaś dzięki wymiennemu akumulatorowi o pojemności  2800 mAh 48 Wh użytkownicy nie muszą martwić się o czas trwania pracy sprzętu. Na koniec opis wyglądu. Cienki, stylowy i bardzo wytrzymały dzięki solidnej obudowie w kolorze czarnym. Pod pokrywą, kafelkowa klawiatura w tym samym kolorze. Nieodblaskowy, 15,6 calowy ekran HD o wysokiej rozdzielczości, zapewnia wysokiej jakości obraz. Laptop Toshiba Satellite Pro R50-B-113 waży tylko 2,3 kg co sprawia, że idealnie sprawdza się w podróży (więcej na stronie).