Kolorowy laptop biznesowy

Wśród ogromnego wyboru laptopów biznesowych na rynku niewiele jest tych w kolorze innym niż czarny i srebrny. Charakterystyczna cecha obudowy tego typu sprzętu jest prostota, no i trwałość oczywiście. Jednak wśród tych, prowadzących biznes i często podróżujących są również kobiety, dla których ważne są detale i indywidualizm. Dlatego też marka Lenovo zaprojektowała, z myślą o tych osobach, Lenovo ThinkPad E w różnych wersjach kolorystycznych. Własny styl możemy wyrazić wybierając klasyczną czerń, czerwień czy niebieski laptop biznesowy. Zmiana wyglądu w niczym nie zmienia parametrów tego ultrabooka. Bateria wytrzymuje ponad 8 godzin pracy, co ułatwia wykorzystanie urządzenia nawet bez dostępu do gniazdek sieciowych.

Lenovo ThinkPad E to idealne i niezastąpione w podróży urządzenie biznesowego

fot. lenovo.com

Zastosowana w tym modelu wodoodporna klawiatura (to najbardziej osobista część komputera, bardzo istotne jest precyzyjne rozmieszczenie klawiszy by zapewnić wydajną i dokładną, a zarazem prosta pracę w każdych warunkach) i pełnowymiarowa, pomimo niewielkich rozmiarów wyposażona jest w kontrole TrackPoint (o zaletach tego rozwiązania więcej na stronie:  http://www.goldenline.pl/grupy/Komputery_Internet/ibm-thinkpad/o-wyzszosci-trackpoint-a-nad-touchpad-em,384514/). Grafika w ThinkPad serii E330 jest wyjątkowa, dzięki zastosowaniu karty graficznej NVIDIA N13P-GL Optimus 1 GB lub zintegrowanej Intel HD. Także transfer danych jest łatwy i szybki dzięki zaprojektowanym interfejsom. Laptop jest niezwykle odporny i wytrzymały. Zastosowano wzmocnienie zawiasów i technologię APS. Dane są zachowane, gdyż podczas wstrząsów, czy upuszczenia zatrzymywana jest praca dysku twardego.

Lenovo ThinkPad E to idealne i niezastąpione w podróży urządzenie biznesowego. Jego waga ? niecałe 2 kg, 13,3 calowy ekran HD w wersjach matowej lub błyszczącej do wyboru, to gwarancja wygody i braku zbędnego obciążenia. Dodatkowe dwa mikrofony i kamera internetowa pozwala na kontakt i łączność z każdego miejsca, bez ograniczeń. Przydaje się też podczas prezentacji, czy w przerwie, podczas relaksu w trakcie oglądania filmu, czy słuchania muzyki, w najlepszej jakości.

Marka Lenovo słynie z rozwiązań wysoce dopracowanych. Najnowsze modele laptopów biznesowych Lenovo to wykorzystanie najnowocześniejszych technologii i gwarancja niezawodności i bezpieczeństwa (więcej: http://mobilehardware.pl/2015/04/czego-wymagac-od-grafiki/). Dodatkowe kolory obudowy sprawiają, że zarówno kobiety, jak i mężczyźni wybiorą laptop idealny, z którym chętnie będą współpracować na co dzień.