Interesujące Toshiby z pod znaku Tecra

Toshiba ma na swoim koncie wiele pomysłowych urządzeń. Bardzo duża ilość laptopów, która wyszła z tej firmy jest znana na całym świecie jako sprzęt najlepszej klasy. Jeśli ktoś jest posiadaczem małej firmy, bądź należy do korporacji z pewnością skorzysta z nowej serii Toshiba Tecra (więcej: http://business-it.com.pl/toshiba-tecra-mobilnosc-na-najwyzszym-poziomie/). Według producenta odbiorcami tej serii mają być takie właśnie osoby. Przykładowymi modelami serii Toshiba Tectra są:

  • Toshiba ma na swoim koncie wiele pomysłowych urządzeń. Bardzo duża ilość laptopów, która wyszła z tej firmy jest znana na całym świecie jako sprzęt najlepszej klasy

    fot. toshiba.com

    Toshiba Tecra Z40 – producent opisuje ten model jako biznesowy laptop dla profesjonalistów. Posiada małe rozmiary, co ułatwi transport. Przekątna ekranu wynosi 14,1 cala, a waga jest równa 1,5kg. Dzięki bardzo dobrej baterii praca na tym sprzęcie będzie przyjemnością. Bateria jest bardzo wytrzymała. Pozwoli na użytkowanie laptopa przez bardzo długi czas bez ładowania. Biznesmeni z pewnością będą zachwyceni tą opcją. Kolejnym atutem jest zestaw złączy.

  • Toshiba Tecra Z50 jest to model stworzony do zadań biznesowych. Ekran tego laptopa posiada przekątną ekranu 15,6 cala i wagę około 1,8kg. Jest to średniej wielkości laptop, który także sprawdzi się w podróży. Bardzo dobrze prezentuje się w każdym środowisku. Można zauważyć atrakcyjny wygląd urządzenia, który jest połączony z solidnością wykonania oraz funkcjonalnością. Dużym atutem jest bogaty zestaw złączy. Klawiatura posiada po prawej stronie blok numeryczny. Jest wyposażona również w funkcję podświetlenia. Pozwoli to na użytkowanie laptopa Toshiba Tecra Z50 w ciemności.