Ile kosztuje laptop do biura?

Zakup nowego urządzenia na potrzeby biurowe może kosztować sporo. Inaczej jest w przypadku inwestycji w laptop, który zazwyczaj nie kosztuje więcej, niż 2000 złotych – oczywiście, jeśli mowa o modelu standardowym. Dziś podpowiemy Wam jakie modele sami polecamy i dotyczyć będą one przedsiębiorców, którzy dopiero zaczynają.

Jaka drukarka do 2000 złotych?

Zakup nowego urządzenia na potrzeby biurowe może kosztować sporo

fot. toshiba.com

Doskonałym wyborem będą produkty marki Toshiba lub Aus. Firmy te rozwijają się w piekielnym tempie i oferują notebooki wyposażone ponadpodstawowo. Do najpopularniejszych modeli należy R556L od Asus (więcej tutaj), który w roku bieżącym sprzedaje się zdecydowanie najlepiej. Aby pozwolić sobie na zakup tego urządzenia trzeba mieć w porfelu maksymalnie 2200 złotych brutto.

A może coś lepszego?

Do pierwszego biura, a co ważniejsze – pierwszej firmy nie warto inwestować więcej, jeżeli nie musimy tego robić. Z lepszych modeli poleca się laptopy Toshiba (http://laptopybiznesowe.com.pl/nowe-laptopy-toshiba-tecra/), lecz są one dedykowane osobom zajmującymi się najtrudniejszymi metodami programowania, projektowania czy tworzenia grafik.

Laptopy są koniecznością w domowym biurze. A na jakie modele Wy się zdecydowaliście?