Biznesowe urządzenie na miarę XXI wieku

Toshiba od ponad 30 lat wiedzie prym wśród producentów urządzeń w branży elektronicznej. Firma jest tak pewna swoich innowacyjnych rozwiązań, że obejmuje gwarancją sprzęt biznesowy, który postrzegany jest jako niezawodny i bezawaryjny, a w szczególności laptopy Toshiba Satellite Pro R50-B z procesorem Intel Inside, według producenta laptopa na miarę XXI wieku. Nie bez powodu ? sprzęt Toshiba poddawany jest testom symulującym trzyletni okres użytkowania. Dopiero produkty spełniające wszelkie wymagania i standardy marki trafiają do klientów.

Co charakteryzuje sprzęt biznesowy Toshiba?

Toshiba od ponad 30 lat wiedzie prym wśród producentów urządzeń w branży elektronicznej

fot. toshiba.com

Przede wszystkim niezawodność i wytrzymałość. Wszystko to dzięki trwałej obudowie i trwałym podzespołom najwyższej jakości. Toshiba Satellite Pro R50-B wyposażone są w niezwykle wydane procesory Intel przez co są elastyczne i umożliwiają wykonywanie wielu zadań, w jednym czasie, w wielu miejscach. Konstrukcja laptopów tej serii jest cienka, trwała i bardzo elegancka. Dla spotkań na wyjazdach wręcz Toshiba jest niezastąpiona. Dodatkowe porty, moduły Bluetooth i Wi-fi zapewniają łączność z siecią właściwie wszędzie, bez żadnych problemów. Na uwagę zasługuje też długa żywotność baterii. Wymienny akumulator Toshiba Satellite Pro R50-B zapewnia ponad 7 godzin działania.

Marka w swoim projekcie nie zapomniała o tak istotnej w biznesowych laptopach ochronie i bezpieczeństwie danych. System BIO Toshiba chroni przed nieuprawnionych dostępem, posiada antysabotażową funkcję rozpoznającą ataki i uniemożliwia nieuprawnione uruchomienie laptopa. Dane szyfrowane są przez moduł wirtualnej blokady. Nad bezpieczeństwem w sieci czuwa system McAfee LiveSafe. To rozwiązanie pozwala na zarządzanie hasłami w sposób bardzo bezpieczny, np. poprzez krzyżowanie zarządzania urządzenia wzdłuż wielu platform, ustawienie jednego loginu do każdej ze stron czy ochrona danych przed atakiem phishingu. Zapewnia także wsparcie techniczne bezpłatnie (również prze telefon).

Jak widać marka Toshiba dokłada wszelkich starań, by stale zasługiwać na miano tej, która wiedzie prym wśród segmentu laptopów, stworzonych dla biznesu.